Мата отстъпва мястото си на Марсиал.

73′

Йънг заменя Фосу-Менса.

69′

Ибрахимович бележи за 1:0, при първия точен удар на тима си във вратата! Нещо средно между изстрел и пас на Рууни и завършващ удар с глава, от страна на Златан!

67′

Лингард е заменен от Рууни.

66′

Паулиньо стреля опасно, Ромеро избива в корнер.

63′

Жълт картон за Бейли.

60′

Паулиньо заменя Кулах.

50′

Пропуск на Любенович пред "червената" врата.

48′

Не особено добре организирана акция, от страна на гостите. Пропусната възможност в пасива им.

46′
Снимка 255583

Източник: GettyImages

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

43′

Седми ъглов удар в полза на домакините и отново без промяна в резултата.

41′

Фелайни стреля, топката минава на сантиметри от горната греда на вратата на Зоря.

38′

Погба центрира към Мата, но ударът на последния не е успешен.

32′

Юнайтед опитва всячески да открие резултата. За сега това не се случва, но и феновете не изглеждат особено напрегнати и изненадани от липсата на попадения.

29′

Фаул и в полза на домакините. Ибрахимович стреля в стената.

25′

Свободен удар за гостите. След изпълнението му обаче не следва нищо сериозно.

20′

Рашфорд пробва да счупи горната греда, след удар от ждроб! Резултатът се запазва непроменен.

19′

Ибрахимович стреля, топката излиза в нов ъглов удар.

18′

Притежанието на топката е показателно за доминацията на "червените дяволи" - 80% в полза на манчестърци.

16′

Корнер в полза на гостите.

15′

Зоря на няколко пъти показа, че никак не се притеснява от именития си съперник и е готов да премери сили с него във всяка точка от терена.

12′

Акция на гостите и единствено добрата намеса на Смолинг предотвратява почти сигурен гол във вратата на Юнайтед.

10′

Нов изстрел към английската врата. Топката е избита.

8′

Натискът на домакините не секва. Нов ъглов удар, но отново гол няма.

6′

Корнер за Юнайтед, бранителите на Зоря се справят с опасността.

5′

Изстрел на Желко Любенович, Фелайни блокира шута му.

5′

Втори удар на Любенович, само в рамките на няколко секунди.

4′

Неуспешен опит за центриране на Погба.

3′

Юнайтед установява тотален контрол над случващото се на терена. Гостите все още чакат възможност да играят с топката.

1′

Джонстън Чуваев

Манчестър Юнайтед приема Зоря (Луганск) в мач от група "А" на Лига Европа.

Битката на "Олд Трафорд" стартира в 22:05 часа.

Юнайтед излиза със самочувствие тази вечер, побеждавайки шампиона на Англия Лестър убедително с 4:1 през уикенда. В Лига Европа обаче "червените дяволи" започнаха с издънка в Ротердам и се нуждаят от задължителни три точки срещу украинския състав.

Поражението на манчестърци срещу Фейенорд беше шестото в осем мача в Лига Европа. В тях трикратният европейски шампион има само една победа и нито една "суха" мрежа, като този турнир определено не приляга на най-успешния клуб във Висшата лига.

Зоря успя да реализира 20 попадения в 11 мача в евротурнирите, където има общо 15 изиграни двубоя. Украинците никога досега не са излизали срещу английски противник, докато манчестърци нямат загуба в шест срещи срещу отбори от Украйна, постигайки четири успеха.

В първия кръг на мачовете от групата Зоря завърши 1:1 на свой терен срещу Фенербахче, но показа добра игра и получи изравнителния гол във вратата си в последните секунди.

Манчестър Юнайтед е играл три пъти срещу украинци на своя стадион и неизменно е постигал чисти победи.