Георги Миланов бе сред титулярите за своя ЦСКА (Москва), при домакинството на тима на Байер (Леверкузен).

Двубоят между двата състава от груповата фаза на Шампионската лига завърши без победител - при резултат 1:1.

Миланов стартира от първата минута, въпреки травмата, която получи наскоро - в срещата на националния отбор на България с Беларус от квалификациите за Мондиал 2018.

Георги е сред любимците на Леонид Слуцки, който за пореден път му гласува доверие в състава си.

Националът му се отблагодари със силен мач и активни действия в предни позиции на тима си.

Фоланд даде преднина на гостите още в 16-ата минута, като този резултат се запази чак до 76-ата.

Тогава домакините получиха право да изпълнят дузпа, за нарушение срещу Фернандес. Зад топката застана Начо, който не сгреши за 1:1.

Последва греда в полза на гостите, след шут на Фоланд, но не и ново попадение в двубоя.

Така нищо не се знае със сигурност в тази група, като лидер е Монако, който има 8 точки в актива си, Байер е втори със 7, Тотнъм е с 4, а ЦСКА - с три.

Отборът от Княжеството приема този от Лондон по-късно днес, като са възможни всякакви ротации във временното подреждане.