Реал (Мадрид) записа изненадващо равенство срещу Легия (Варшава). Двата тима направиха 3:3 в полската столица пред празни трибуни. "Белия балет" дори се оказа изоставащ в резултата, но Матео Ковачич донесе точката за тима си. Реал водеше безпроблемно с 2:0, но допусна пълен обрат

И в тази среща мегазвездата Кристиано Роналдо не успя да вкара и игра на ниско ниво.

С точката тимът на Зинедин Зидан остава на второ място с осем точки, с две по-малко от лидера Борусия Дортмунд след четири изиграни мача.

Равенството е доста шокиращо с оглед на първата среща на "Бернабеу", която завърши 5:1 за "кралете".

Още в първите секунди на мача, Реал поведе. Коентрао намери Роналдо, който отклони с глава за Гарет Бейл, а той с фамозен изстрел от двайсетина метра порази полската врата.

В 35-ата минута гостите вкараха втори гол. Ковачич намери Бейл, който асистира към Бензема и той от десетина метра опъна прежата на Маларз.

Само пет минути след това обаче Легия върна гол. Вадис Оджиджа бе оставен да пробие през центъра и с мощен удар от границата на наказателното поле намери горния десен ъгъл на безпомощния Кейлор Навас.

В 58-ата минута Радович изненада Навас с коварен изстрел извън наказателното поле и топката се оплете в мрежата за 2:2.

Седем минути преди края шокът за Реал беше пълен. Тибо Мулен стрел, топката се отби в гредата и влезе във вратата.

Две минути по-късно Ковачич получи хубав пас от Карвахал в наказателното поле и от движение заби топката в мрежата за крайното 3:3.

Легия Варшава - Реал Мадрид 3:3