Реал (Мадрид) прегази очаквано третодивизионния Леонеса с 6:1 и с общ резултат 13:2 продължава напред за Купата на Краля.

Срещата ще се запомни с отличния дебют на сина на Зинедин Зидан - Енцо, който реализира първия си гол с екипа на мадридчани, както и с хеттрика на стрелеца на дублиращия отбор - Мариано Мехия.

Още в 1-та минута Мехия се разписа, а до края на първото полувреме Хамес вкара за 2:0 в 23-та минута, докато Мехия оформи класическото 3:0 малко преди почивката, а в добавеното време на първата част гостите стигнаха до почетен гол чрез Гонзалес.

През втората част в игра се появи синът на старши треньора Зинедин Зидан - Енцо, на когото бяха необходими малко повече от 15 минути, за да отбележи първия си гол в професионалния футбол след премерен удар по земя за 4:1.

До края на срещата Мехия оформи своя хеттрик, а автогол фиксира крайното 6:1 за мадридчани.

Реал (Мадрид) - Леонеса 6:1