Последен съдийски сигнал.

87′

Жълт картон за Фернандо да Силва.

85′

Влизането на Да Силва раздвижи състезателите на символичните домакини, но е очевидно, че им липсва класа, за да се доберат до попадение.

80′

Втори гол на Ангелов! 2:0 за ЦСКА-София!

79′

Десподов заменя Георгиев.

77′

Силва заменя Полюткин.

76′

Жълт картон за Георгиев.

73′

Коруджиев не успява да се разпише от непосредствена близост. Късмет за ЦСКА-София.

68′

Малинов заменя Йорданов.

60′

Петков сменя Маркиньос.

58′

Виана шутира, Иванов лови.

58′

И Генов стреля опасно, но изравнителен гол не пада.

57′

Педро се хвърля в наказателното поле на Иванов, но дузпа няма.

56′

Коруджиев заменя Дяков.

55′
54′

Милчо Ангелов вкарва гол за ЦСКА-София! 0:1!

50′

Пас към Генов, който обаче се оказва неуспешен.

48′

Цялото вратарско поле от лявата половина от терена е осеяно със светлинни факли. Представители на органите на реда ги събират в кофи.

47′

Жълт картон за Дяков.

46′

Ангелов заменя Бумал.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

43′

Символичните домакини по-скоро изчакват почивката, за да могат да опитат да се върнат в мача. За момента това никак не им се получава.

38′

Натискът на ЦСКА-София е масиран. Монтана не излиза от половината си.

37′

Виана стреля от далечна дистанция.

36′

Нов гол за ЦСКА-София е отменен заради засада на Недялков. Повторенията показват, че такава по-скоро има.

35′

Иванов отново спасява, този път изстрел на Виана от свободен удар.

33′

Центриране на Дюлгеров е избито от Бамба.

32′

Шут на Педро е избит от голлинията.

31′

Иванов чисти в корнер, след извеждащо подаване към Виана.

30′

Състезателите на Монтана почти нямат верен пас в половината си, както и в тази на съперника.

28′

Гол за ЦСКА-София е отменен заради засада. Преслав Йорданов не е щастлив от решението на съдиите.

27′

Неуверени действия от страна на футболистите и на двата отбора.

23′

Педро стреля с глава, но топката минава встрани от целта.

22′

Генов стреля над вратата на Конов. Страхотна възможност за Монтана.

20′

Позиционна игра, от страна и на двата състава. Скоростта в представянето на отборите на игрището беше окончателно заличена.

17′

Маркиньос опитва да прехвърли вратаря на съперника от далечна дистанция. Опитът му не е успешен.

16′

Конов отиграва топката ефектно с гърди, след което я хваща в ръцете си.

15′

Поредица изчиствания на топката пред полето на символичните домакини.

10′

Бамба чисти топката току пред Георгиев, при поредната "армейска" акция.

9′

Домакините поизравниха играта на терена.

7′

Маркиньос отигра по доста глуповат начин свободен удар в половината на съперника, последва контраатака за "червените", но до гол така и не се стигна.

5′

Поредица груби нарушения срещу футболисти и на двата тима. Битката обещава да е истинска.

4′

Натиск на гостуващия състав в началните минути от сблъсъка.

4′

Педро пропуска добра възможност за ЦСКА-София.

2′

Хвърлена факла на терена, още в 58-ата секунда от двубоя. Феновете на гостите правят истинско шоу по трибуните.

1′

20.Петър Атанасов 73.Милчо Ангелов

Монтана приема ЦСКА-София в двубой от 11-ия кръг на Първа професионална лига.

Срещата ще се играе на градския стадион в Ловеч, като стартира в 20:00 часа.

ЦСКА-София все още няма успех като гост от началото на сезона, като тимът записа 2 загуби и 2 равенства далеч от дома. Едва ли има по-удобен съперник, срещу когото "червените" да променят тази негативна серия.

Монтана е на дъното на класирането и има само 1 победа до момента в актива си. Още повече, че отборът реално не е домакин в този мач, тъй като не играе на стадион "Огоста", който няма лиценз да приема мачове от елита.

Така че столичани са в доста изгодна позиция да вземат трите точки и да се доближат до лидерите в класирането.

Треньорът на Монтана Атанас Джамбазки не може да разчита в този мач на наказания Мурадов и на контузените Васев и Бала.

В същото време гостите са без контузените Станислав Манолев и Густаво Кулма, които не попаднаха в групата за мача. Давид Симао пък е наказан.

Бумал и Пинто са двойката дефанзивни халфове. Педро ще действа в ролята на плеймейкър, а по крилата ще започнат Георгиев и Виана. Атаката пък ще води Преслав Йорданов.