Опасен шут на Кафу, отбраната на съперника се справя със ситуацията.

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

41′

Жиру бележи за 2:2! Неразчетено излизане на Борян и Оливие праща топката в мрежата така, както може най-добре - с глава!

Снимка 260524
40′

Йозил стреля, Паломино избива с тяло.

38′

Жълт картон за Минев.

36′

Неточен изстрел на Санчес.

35′

Оливие Жиру се връща назад и често изнася топката за тима си.

30′

Оспина не се намесва по възможно най-добрия начин, след центриране от корнер за домакините. Нов гол обаче така и не пада.

25′

Опасно центриране на Дженкинсън, но този път топката е изчистена от бранител на домакините.

22′

"Арсенал ще се върне в мача, но защитата на отбора е под всякаква критика!", гласи коментарът в ефир на водеща британска медия.

20′

Джака вкарва за 2:1! Три гола за 20 минути в София!

18′

Първите реакции на английските медии: "Какво става в София?!".

15′

Кешеру бележи за 2:0!!! Шок за Арсенал на "Васил Левски"! Страхотна асистенция на Кафу, който остави съотборника си очи в очи с Оспина.

Снимка 260517

Източник: LAP.bg

12′

Кафу открива резултата!!! 1:0 за Лудогорец!!!

Снимка 260503
9′

Засада и на Жиру. Нападателят не е особено съгласен с отсъждането.

8′

Йозил стреля, Борян лови уверено.

8′

Корнер в полза на Лудогорец.

6′

Засада на Санчес. Набезите на Арсенал стават все по-чести.

5′

Териториалният превес, от страна на гостите, е вече факт.

5′

Задна ножица на Рамзи в наказателното поле на Лудогорец. Топката излиза в аут.

3′

Опитите на футболистите на домакините да атакуват по крилата са спирани още в зародиш от състезателите на съперника.

2′

Наставникът на домакините - Георги Дерменджиев увери, че отборът му няма да променя нищо и ще търси максимума от мача тази вечер:

Дерменджиев увери: Няма да видите различен Лудогорец тази вечер!

"Знаем си грешките и сме ги поправили"

1′

93.Върджил Мисиджан 55.Айнслей Майтланд-Нилс

Лудогорец приема английския гранд Арсенал тази вечер, в среща от Група "А" на Шампионската лига.

Битката на стадион "Васил Левски" ще започне в 21:45 часа.

Арсенал е изявен фаворит в срещата и всички световни букмейкъри очакват лесна победа на "артилеристите". Лондончани взеха гръмка победа с 6:0 при домакинството си на българите и сега отново са се прицелили към трите точки, с които да си гарантират място в следващата фаза на турнира.

Това е първо гостуване на лондончани в България и се очаква стадион "Васил Левски" да е препълнен, като част от феновете ще подкрепят именно Арсенал.

Англичаните се намират в страхотна форма и за два месеца успяха да възродят играта си и да се изкачат на върха в Англия.

Това е мач №100 за гостите в Шампионската лига и те ще хвърлят всичко за победата. Арсен Венгер обаче има сериозни кадрови проблеми със състава си, а отделно от това през уикенда предстои и дербито с Тотнъм, което предполага да се пестят част от силите на играчите.

От своя страна Лудогорец няма какво да губи и само може да спечели от този мач. Георги Дерменджиев ще излезе с най-доброто, с което разполага в момента, като този път се очаква Лудогорец да играе по-затворено.

Треньорът вече обяви, че нужните поуки са извлечени и разградчани ще бъдат по-предпазливи в София.